5 doskonałych gier tematycznych na zimną porę roku

5 doskonałych gier

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a producenci automatów (Sins) robią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc Wam wejść w tę atmosferę dzięki grom poświęconym temu czasowi.

Przedstawia pięć najlepszych automatów poświęconych zimnej porze roku, w które można grać online w licencjonowanych kasynach w Rumunii i które mogą przynieść znaczne zarobki.

Pierwsza edycja świąteczna sklepu z owocami

Wersja „Ice Cream” automatu „Fruit Shop” firmy Netent, która z biegiem czasu osiągnęła wielki sukces, jest idealną opcją, jeśli lubisz klasyczne automaty z owocami.

Gra posiada 5 bębnów i 15 zwycięskich linii, a specjalną funkcją są darmowe spiny (darmowe spiny) z mnożnikiem x2 przyznawanym po każdej wygranej osiągniętej przez symbole owoców (wiśnie, śliwki, lampki, pomarańcze lub melony). Początkowo możesz otrzymać do 5 darmowych spinów, a w miarę upływu czasu każda wygrana zostanie przyznana od 1 do 5 dodatkowych darmowych spinów.

Maksymalna wygrana w grze wynosi 80 000 rozdań w jednym spinie i można ją osiągnąć wyłącznie na poziomie 10-BET.

W tym kasynie online można grać na slocie Fruit Shop Christmas Edition. Aktywuj specjalny bonus otrzymany po utworzeniu konta na betiurix.com.

Dzika Północ

5 doskonałych gier

Automat Wild North firmy Play’n Go jest bez wątpienia najbardziej złożonym automatem opisanym w tym artykule, przynajmniej pod względem różnorodności dostępnych gier bonusowych.

Gra składa się z 5 bębnów, 4 rzędów i 40 linii wygrywających, które są szczególnie imponujące ze względu na niezwykle zwiększoną częstotliwość aktywacji sekwencji bonusowej. Oczywiście wygrane w grach bonusowych są niższe niż w innych automatach, w których darmowe spiny lub specjalne funkcje są przyznawane rzadziej, ale gra może okazać się niezwykle dochodowa.

Automat Wild North ma 12 symboli, z których dwa to dziki (śmiech) i rozproszony.

Funkcja bonusowa zostaje aktywowana, gdy na bębnach 1, 3 i 5 pojawią się trzy symbole scatter, a później dostępnych jest 7 różnych opcji, z których jedna jest wybierana losowo. Dostępne opcje to Wolf Pack, Eyes of the Owl, Wild Lynx, Running Renifer, The Great Wilderness, Savage Bear i Wild North Explorer, które reprezentują obraz, w którym możesz odblokować zarówno natychmiastowe zwycięstwa, jak i inne gry bonusowe.

W tym kasynie online można grać na slocie Wild Northern. Aktywuj specjalny bonus otrzymany po utworzeniu konta na betiurix.com.

Wakacje z pingwinami

Jeśli lubisz darmowe spiny, może to być idealny automat dla Ciebie na wakacje. Gra od Playtech ma 5 bębnów, 3 linie i 30 linii wygrywających, a specjalna funkcja może zapewnić Ci wspaniałe wygrane.

Co więcej, dzikie symbole można pogrupować na 5 bębnach, a 5 „Penguini Wild” na zwycięskiej linii gwarantuje wygraną 10 000 rozdań.

Funkcja darmowych spinów jest uruchamiana przez trzy symbole scatter i gwarantuje 8 darmowych spinów z mnożnikiem X2. Ale sytuacja staje się jeszcze lepsza. Następnie musisz wybrać dwa z 5 otworów w lodzie, aby uzyskać jeszcze więcej darmowych spinów i lepszy współczynnik mnożenia.

W ten sposób możesz zdobyć aż 33 darmowe spiny i mnożniki x15, co zagwarantuje imponujący jackpot. Dodatkowo, jeśli złapiesz kolejne 3 symbole scatter podczas darmowych spinów, dodasz kolejnych 15 darmowych spinów z tym samym mnożnikiem.

W tym kasynie online można grać w świąteczne okno Penguin. Aktywuj specjalny bonus otrzymany po utworzeniu konta na betiurix.com.

Biznes śnieżny

5 doskonałych gier

Idealny automat dla tych, którzy chcą spróbować szczęścia w spektakularnej wygranej reprezentowanej przez progresywny jackpot. W rzeczywistości gra Snow Business oferuje graczom pięć wariantów zdobycia nagrody, od Blitz Cash Jackop po dużą Colossal Cash. Pozostałe warianty to, w kolejności rosnącej, szybka gotówka, super gotówka i mega gotówka.

Gra Snow Business składa się z 5 bębnów i 30 zwycięskich linii, a specjalną funkcją są darmowe spiny. Logo Snow Business jest dzikim symbolem w tej grze i zastępuje każdy inny symbol z wyjątkiem scatter (symbol góry lodowej).

Darmowe spiny uruchamiane są przez pojawienie się trzech symboli scatter, po czym zostajesz przeniesiony do kolejnego ekranu, na którym możesz wybrać dodatkowy bonus, tak jak w przypadku gry Penguin -Vation. Idealnym scenariuszem w tym przypadku jest „złapanie” 25 darmowych spinów z mnożnikiem x10.

W tym kasynie online można grać na slocie Snow Business. Aktywuj specjalny bonus otrzymany po utworzeniu konta na betiurix.com.

Lodowy cud

Ostateczna rekomendacja to kolejna gra, w której masz dostęp do stopniowo spektakularnego jackpota, ale w której możesz zdobyć duże wygrane i uruchomić specjalną funkcję Free Spins lub poprzez grę bonusową.

Automat Icy Wonder firmy Netent ma 5 bębnów i 30 linii wygrywających i może przyznać do 30 darmowych spinów. Trzy symbole scatter uruchamiają darmowe spiny, w których wszystkie nagrody zostają podwojone.

W grze dostępne są dwa jackpoty – Wonder i Mega Wonder – oba przyznawane losowo. Im większy zakład, tym większe szanse na wygranie dużej puli. W Icy Wonders możesz także uruchomić grę bonusową, gdy w przypadku wygranej „złapiesz” 3 lub więcej symboli bonusowych od lewej do prawej. W tym przypadku zyskujesz natychmiastowe wygrane: masz do wyboru 12 pingwinów, które albo dadzą ci zestaw rąk, albo zakończą grę bonusową.

W tym kasynie online można grać na slocie Icy Wonder. Aktywuj specjalny bonus otrzymany po utworzeniu konta na betiurix.com.

Niezależnie od tego, jaką grę wybierzesz, pamiętaj, że głównym celem jest dobra zabawa i nie dopuszczenie, aby hazard zepsuł Ci humor w okresie świątecznym.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *