Wskazówki dotyczące automatów wideo

wskazówkami

W tym artykule podzielę się wskazówkami, które pomogą Ci wygrać więcej w grach kasynowych. Przede wszystkim musisz zrozumieć, że nie ma magicznej recepty na ciągłe wygrywanie w automatach wideo i obracanie szans na swoją korzyść. Strategie takie jak Martingale, Fibonacci czy cokolwiek innego, co znajdziesz w sieci, mogą działać na krótką metę, ale w dłuższej perspektywie są szybkim sposobem na utratę całego banku. Niemniej jednak istnieje kilka wskazówek, których możesz przestrzegać, aby przewaga kasyna była jak najmniejsza i tym samym Twoje szanse na wygraną.

Skorzystaj z programów lojalnościowych

wskazówkami

W tej samej kolejności pomysłów co dwa poprzednie punkty, program lojalnościowy może być w wielu momentach prawdziwego zastosowania. Jeśli chodzi o Betano, tutaj polecani są najbardziej lojalni klienci z różnymi ekskluzywnymi ofertami negocjowanymi bezpośrednio z nimi w zależności od ich preferencji! Jeśli więc masz wysoką stawkę, możesz mieć pewność, że skorzystasz ze specjalnego traktowania ze strony kasyna!

Unikaj gier z jackpotem, jeśli chcesz otrzymać pakiet powitalny

Jeśli zasugerowałeś grę w kasynie, aby obstawić zakład bonusowy, radzę unikać gier z jackpotem. Powyżej mówiłem o automatach wideo 95-99%, ale są gry, w których część pieniędzy zainwestowanych przez graczy trafia do jackpota. Na przykład w grze z wypłatą 95% być może 35% pieniędzy trafia do PO, a tylko 60% wraca do graczy krótkoterminowych. Jeśli masz szczęście i myślisz, że możesz osiągnąć swoje życie, możesz spróbować gier z jackpotem. Lub gdy oferowane są również „mini” lub „średnie” jackpoty o wartości kilkudziesięciu lub setek Ronów. Jeśli jednak w ofercie jest pojedynczy jackpot rzędu setek tysięcy ronów, a Ty chcesz po prostu skorzystać z bonusu, lepiej będzie, jeśli wrócisz do gry bez jackpota, ponieważ obrót jest łatwiejszy.

Ustal swoje cele i nie zmieniaj ich podczas gry

wskazówkami

I zdarzyło się, że wszedłeś na konto z planem gry na ustaloną kwotę i po godzinie zorientowałeś się, że grasz więcej, niż chciałeś? A może zarabiasz znaczną kwotę i próbujesz szczęścia, ostatecznie wypłacając znacznie mniejszą kwotę (lub wcale)? Jeśli nie, masz szczęście.

Jeśli chcesz mieć chociaż szansę na zysk, ważne jest, aby wyznaczyć sobie pewne cele i zasady, od których nie porzucisz bez względu na to, co wydarzy się w dalszej części gry. Zanim zaczniesz grać, zdecyduj, ile jesteś skłonny stracić i wygrać, a następnie postępuj zgodnie z tą zasadą.

Załóżmy, że wchodzisz na swoje konto i wpłacasz 100 LEI, aby zamienić je na 400 Lei w ciągu dwóch godzin. Jeśli osiągniesz swój cel w ciągu pierwszych kilku minut, zatrzymaj się i wypłać wygraną, aby się nią cieszyć. W przeciwnym razie ryzykujesz, że w trakcie sesji spadniesz poniżej początkowo proponowanej kwoty i stracisz wszystko, aby ponownie osiągnąć ten poziom.

OK, spotkasz ludzi, którzy powiedzą Ci, że postanowili „spróbować trochę szczęścia”, choć powinni byli być gdzie indziej, i nawet wtedy odnieśli wielki sukces. To jednak tylko wyjątki potwierdzające regułę.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *